facebook

Osiągnięcia uczniów

  • 2016

– Jadwiga Mordarska- studentką SEAD Salzburg Experimental Academy of Dance

– Egzamin dyplomowy z techniki tańca przed  komisją ZASP dla artystów tancerzy- Ewa Marek, Natalia Marzec, Jadwiga Mordarska

– Dwanaście kwalifikacji  w Krajowych Eliminacjach do Światowego Konkursu Tanecznego dla dzieci i młodzieży -DANCE WORLD CUP 2016

  • 2015

– Egzamin dyplomowy z techniki tańca przed  komisją ZASP dla artystów tancerzy- Aleksandra Bialik, Agata Dulęba, Anna Reichert, Katarzyna Wilk, Natalia Zych

– Pięć kwalifikacji w ogólnopolskich eliminacjach do finałowego konkursu Dance World Cup 2015

  • 2014
    • Anna Szczotka – studentką Iwanson International School of Contemporary Dance
    • Egzamin dyplomowy z techniki tańca przed  komisją ZASP dla artystów tancerzy – Anna Szczotka, Julia Słupek
    • Łukasz Zięba – angaż w Metropolitan Opera w Nowym Jorku
    • Cztery kwalifikacje w ogólnopolskich eliminacjach do finałowego konkursu Dance World Cup 2014
  • 2013
    • Julia Hałka finalistką Konkursu Eurowizji dla Młodych Tancerzy  2013
    • Julia Słupek – studentką Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w   Łodzi,  kierunek: taniec, pedagogika tańca
    • Pięć kwalifikacji w ogólnopolskich eliminacjach do finałowego konkursu Dance World Cup 2013
  • 2012
    • Egzamin dyplomowy z techniki tańca przed  komisją ZASP dla artystów tancerzy – Aleksandra Domagała, Julia Hałka, Monika Szpunar, Katarzyna Stypuła, Łukasz Zięba
    • I miejsce w kategorii tańca nowoczesnego na finałowym konkursie Dance World Cup 2012 w Villach – Łukasz Zięba
    • Julia Hałka – studentką Rotterdam Dance Academy
    • Łukasz Zięba – studentem  Alvin Ailey American Dance Theater
    • III miejsce w kategorii tańca klasycznego na finałowym konkursie Dance World Cup 2012 w Villach – Alicja Haberka, Natalia Marzec, Jadwiga Mordarska
    • Grand Prix ogólnopolskich eliminacji do finałów konkursu Dance World Cup 2012 w Villach – Łukasz Zięba
    • Cztery kwalifikacje w ogólnopolskich eliminacjach do finałów konkursu Dance World Cup 2012 w Villach
  • 2011
    • Trzy wyróżnienia w kategorii tańca współczesnego w finale konkursu Dance World Cup 2011 w Paryżu
    • Trzy kwalifikacje w kategorii tańca współczesnego w eliminacjach krajowych do konkursu Dance World Cup 2011
  • 2010
    • Rafał Pierzyński – Stypendium Twórcze Miasta Krakowa w kategorii Muzyka i Taniec więcej
    • II miejsce na 41 Festiwalu Małych Form Teatralnych w Teatrze Groteska w Krakowie
    • I miejsce w kategorii tańca narodowego w eliminacjach krajowych do konkursu Dance World Cup 2010
    • I miejsce oraz wyróżnienie na VI Międzynarodowym Konkursie Choreograficznym Uczniów Szkół Baletowych w Bytomiu – Julia Hałka, Monika Szpunar
  • 2009
    • Egzamin dyplomowy z techniki tańca przed  komisją ZASP dla artystów tancerzy – Katarzyna Pamuła, Agnieszka Witalisz, Bernadetta Zwierowska
    • I miejsce w kategorii tańca współczesnego do lat 13 w konkursie Dance World Cup 2009
    • II miejsce w kategorii tańca współczesnego do lat 17 w konkursie Dance World Cup 2009
    • Tytuł Laureata Międzynarodowego Konkursu Choreograficznego dla uczniów publicznych i niepublicznych szkół baletowych w Bytomiu
    • II nagroda oraz wyróżnienie indywidualne w konkursie Festiwal Artystyczny Młodzieży Kraków 2009
  • 2008
    • Rafał Popiela- student Experimental Academy of  Dance w Salzburgu
  • 2007
    • Agnieszka Witalisz – studentką  Hochschule fur Music und Darstelle w Stuttgarcie
    • I miejsce w kategorii tańca współczesnego w eliminacjach krajowych do konkursu Dance World Cup 2007
    • II miejsce w kategorii tańca współczesnego w eliminacjach krajowych do konkursu Dance World Cup 2007
    • I nagroda w konkursie Festiwal Artystyczny Młodzieży Kraków 2007