Studentka Edukacji Artystycznej w Zakresie Sztuki Muzycznej na Akademii Muzycznej im. Krzysztofa Pendereckiego w Krakowie. Z wyróżnieniem ukończyła klasę Rytmiki w Poznańskiej Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej II stopnia.
Swoją przygodę z muzyką zaczęła od najmłodszych lat, grając na fortepianie, jednak tym, co najbardziej kocha w muzyce, jest taniec. Zdobywała wiedzę na wielu warsztatach rytmicznych, a poprzez praktyki w szkołach i przedszkolach nabierała doświadczenia w pracy z dziećmi.
Swoją przygodę z muzyką zaczęła od najmłodszych lat, grając na fortepianie, jednak tym, co najbardziej kocha w muzyce, jest taniec. Zdobywała wiedzę na wielu warsztatach rytmicznych, a poprzez praktyki w szkołach i przedszkolach nabierała doświadczenia w pracy z dziećmi.
2 marca @ 16:10 — 15 października @ 15:20
16:10 — 15:20 (49271h 10′)